هواوی

هواوی P50 Pro در رندری غیررسمی ظاهر شد

هواوی با وجود مشکلات نرم افزاری خود با اندروید و گوگل که همچنان ادامه دارد، به تولید گوشی های هوشمند با سخت افزارهای قدرتمند ادامه میدهد. و اما اکنون ما نگاه اولیه ای به گوشی پرچمدار بعدی که از این شرکت چینی انتظار میرفت خواهیم داشت.

رندی های غیررسمی هواوی P50 Pro توسط فاش کننده همیشگی یعنی OnLeaks پست شده، هرچند طراحی این گوشی بیش از حد نمایان نیست، اما به نظر میرسد با یک گوشی بسیار صیقلی طرف خواهیم بود.

اطلاعاتی نیز از ابعاد و صفحه نمایش این گوشی دردسترس قرارگرفته. هواوی P50 Pro دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی خواهد بود، اندازه کلی آن 159 میلیمتر در 73 میلیمتر( 6.3 اینچ در 2.9 اینچ ) میباشد.

بنظر میرسد هواوی پرچمدار جدید خودرا دقیقا در ابعاد محصول قبلی خود یعنی هواوی P40 Pro عرضه خواهد کرد. هواوی P40 Pro با صفحه نمایش 6.58 اینچی و ابعاد 158.2 میلیمتر در 72.6 میلیمتر سال گذشته توسط این شرکت چینی عرضه شده بود.

با توجه به شهرت OnLeaks میتوانیم از صحت این رندر ها مطمئن باشیم، دکمه های پاور و تنظیم میزان صدا طبق معمول از دید کاربر در سمت راست گوشی قرارگرفته است.

Huawei P50 Pro render

طبق رندر منتشر شده از نمای جلویی این گوشی، صفحه نمایش در حالت خاموش قرار دارد اما احتمال وجود یک سوراخ برای دوربین سلفی دور از ذهن نیست اما به نظر نمیرسد که هواوی دوربین سلفی با دو لنز برای این گوشی در نظر گرفته باشد.

منبع
TechRadar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید