سامسونگ

سامسونگ؛ سری گلکسی از جمله S21 از قلم لمسی پشتیبانی خواهند کرد

پایان امپراتوری نوت، ورود گوشی های تاشو ارزان به بازار جهانی

رئیس بخش موبایل سامسونگ، “TM Roh” امروز در یک پست وبلاگی چندین مورد از برنامه های این شرکت را منتشر کرد. وی از برگزاری رویدادی در ماه ژانویه خبر داد که احتمالا مربوط به گلکسی S21 خواهد بود. وی با اشاره به اینکه قرار است پشتیبانی از S Pen برای گوشی های بیشتری فراهم شود، افزود؛ سامسونگ قصد دارد گوشی های تاشو ارزانتری را روانه بازار کند.

نکته ای که احتمالا بیشترین تاثیر را در تعداد زیادی از طرفداران گوشی های سامسونگ خواهد داشت، پشتیبانی سری گلکسی از قلم لمسی پس از سری نوت است. خبری که مدتیست شایع شده، اما Roh ادعا میکند که؛ سامسونگ قصد دارد برخی از محبوب ترین ویژگی های خودرا به سایر دستگاه های تولیدی این کمپانی اضافه کند.

شایعات دیگری هم وجود دارند که رخ دادن آنها دور از ذهن نیست. خط تولید سری نوت این کمپانی بعنوان یک پرچمدار برتر سامسونگ در انتهای مسیر خود است و این اواخر تفاوت چندانی بین نوت و سری گوشی های S این کمپانی نبوده است. تفاوت اصلی فرای طراحی، در قلم لمسی و جایگاه فیزیکی آن بوده است.

Samsung Galaxy Z Fold
احتمال پشتیبانی نسخه بعدی Z fold از قلم لمسی( S Pen )

سامسونگ با پشتیبانی از S Pen در سری گلکسی S ازجمله تولید بعدی خود یعنی گلکسی S21 و گوشی های سری Z مانند Z Fold و شاید حتی در Z Flip ، احتمالا نشانگر این است که قرار دادن قلم لمسی در یک قاب به همان راحتی است که میتوان آنرا داخل گوشی تعبیه کرد.

Roh همچنین تائید کرد که سامسونگ درماه ژانویه جزئیات بیشتری را ارائه خواهد کرد. آنطور که انتظار میرود احتمالا سامسونگ از گلکسی S21 رونمایی خواهد کرد.

قلم انحصاری سامسونگ ( S Pen ) تنها چیزی نبود که Roh در پست خود به آن اشاره کرد. وی اضافه کرد که سامسونگ قصد دارد نمونه محصولات قابل انعطافی داشته و درضمن برای همه قابل دسترسی تر باشند. ادعایی که به شایعه ارائه Z Fold Lite در سال 2021 دامن میزند.

وی اشاره کرد که امیدوار است کار با UWB (باند فوق وسیع : Ultra-wideband) در سال 2021 آغاز شود. مانند اپل، او امیدوار است که گوشی شما بتواند در اتومبیل شمارا باز کند. برخلاف اپل، سامسونگ مایل است از این تکنولوژی حتی برای مکان یابی اشیاء و حتی ارتباط با حیوانات خانگی شما استفاده کند.

امتیاز کاربران: 4.84 ( 4 رای)
منبع
TheVerge

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید